Clone Evolution: RPG Savaşı

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 206,6 MB
  • Sürüm 1.3.7
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Feelingtouch Inc.
Clone Evolution, strateji alanında geliştirilmiş heyecan verici bir RPG oyunudur.

Evrim teorisi üzerine tasarlanan Clone Evolution mobil oyununda stratejik ögeler üzerine gelişmeleri değerlendireceksiniz. Kazanmak için oyun ögelerini kullanın kendi planlarınızı geliştirin ve ilerleyin. Kötü niyetli bilim adamımızı ele geçirmeye, bu düşmanı yok etmek ve gizli laboratuvar klonlar savaşı kazanmak için kendi klon ve mutantlar ordunu yaratmaya hazır olun. 

İlerleme devam ederken bu aksiyon oyununa güvenin, ödüller almak, klonlarınızı eğitmek, geliştirmek ve bu boşta kalma RPG oyunundan uzak olduğunuzda bile sizin adınıza savaşmak için lejyonunuzu geliştirmek için güç unsurlarını toplayın. Evrendeki en kapsamlı gen bankası keşfetmeniz için hazır.

Korku veren, rakipsiz dövüş özellikleri silahlarla benzersiz, yenilmez kahramanları toplamanıza ve yaratmanıza yardımcı olacak harika ekipman, özel erişim ve cömert paketler alın. Oyunu kazanmak için stratejik planlamalar doğrultusunda fikirler geliştirin. Devasa bonuslar almak için kaydolun ve giriş yapın. 

En iyi dövüşçünüzü kart destenizden seçin ve geliştirin, savaş stratejinizi planlayın ve bu boşta kalan rpg arenasında mutantlarınızla vurun. IOS akıllı cep telefonunuza Clone Evolution mobil oyununu ücretsiz olarak indirin ve görevleriniz doğrultusunda ilerleyerek oyunu kazanın. 

Clone Evolution: RPG Savaşı indir